Montaż

Zmontuj swoje filmy z naszą pomocą !

Narodziny Twojego dziecka,
wyjazd na wakacje, rodzinne święta,  nagrywasz kamerą te chwile, aby je utrwalić i upamiętnić na długie lata. Najczęściej filmy amatorskie zawierają  dużo tzw. mniej atrakcyjnych fragmentów, dłużyzn itp. Dlatego ich oglądanie polega na przewijaniu i "wyłapywaniu" co ciekawszych scen.
Takie filmy  raczej leżą na półce i nie są oglądane. A przecież można Twoje materiały poddać profesjonalnej obróbce. W trakcie montażu w HiPixel zniwelujemy niepotrzebne fragmenty , które psują efekt oglądania (zbyt szybkie ruch kamerą, zoom, dłużyzny). Typowe problemy, które spotykamy w trakcie filmowania amatorską kamerą można na profesjonalnej stacji roboczej pod okiem doświadczonego montażysty dość szybko i efektownie zniwelować.  W większości przypadków niepoprawne filmy można w trakcie montażu skorygować, co sprawi, że materiał ogląda się o wiele bardziej komfortowo. Niejednokrotnie konieczna jest korekcja barwna otrzymanego materiału, niektóre amatorskie kamery źle odwzorowują biel i przekłamują w odwzorowaniu kolorów. Ponadto dobieramy odpowiedni 
podkład muzyczny i "wkładamy" go do filmu. Z takich materiałów można zmontować całkiem ciekawy i poprawny reportaż, amatorską fabułę, teledysk itp który będzie esencją wszystkich Twoich nagrań a starannie dobrane menu na płycie DVD zapewni łatwy dostęp do wybranych scen. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz